
Електрична газонокосарка Agrimotor KK 3813 – зручна і проста в експлуатації. Відмінно підходить для використання в саду і городі так і для використання на великих площах.
Висока потужність і великий травозбірник дозволяє використовувати на великих площах бесприрывно. Функція швидкого регулювання висоти скошування, дозволяє встановити 3 позиції для отримання потрібного результату. Є можливість збору трави в травозбірник або її викид тому.
Газонокосарка Agrimotor KK 3813 оснащена ергономічну рукоятку, яка при управлінні дозволяє руках знаходиться в природному положенні, при цьому знижуючи стомлюваність. Завдяки спеціальним протектором на колесах, газонокосарка не псує ваш газон і не залишає на ньому слідом
Особливості:
- Висока потужність і великий травозбірник дозволяє використовувати на великих площах бесприрывно
- Є можливість збору трави в травозбірник або її викид тому.
- Завдяки спеціальним протектором на колесах, газонокосарка не псує ваш газон і не залишає на ньому слідом
Технічні характеристики:
- Потужність: 1.3 кВт
- Ширина захоплення: 37 см
- Рекомендована площа: 500 кв м
- Кількість рівнів висоти зрізу: 4
- Обсяг травозбірника: 35 л
- Двигун: асинхронний
- Висота зрізу: 35-65 мм
- Вага: 14 кг
- Гарантія: 12 місяця
- Країна виробник: Угорщина
Комплектація:
- Газонокосарка Agrimotor KK 3813
- Гарантійний талон
- Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AgriMotor |
| Країна виробник | Угорщина |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Висота скошування | 65 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Максимальна ширина скошування | 37 мм |
| Матеріал деки | Пластик |
| Мульчування | Ні |
| Об'єм травозбірника | 35 л |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рекомендована площа | 500 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Тип приводу коліс | Немає |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Рівень шуму | 50 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
- Ціна: 3 010 ₴









