Нептун ВН-400 використовується для викачування чистої води з колодязів і свердловин. Для приватних будинків і дачних ділянок. Потужність насоса 400 Вт, максимальний напір води 70м.
Технічні характеристики:
- Виробник: Нептун
- Вага: 4.5 кг
- Номінальна споживана потужність: 0.4 кВт
- Напруга живлення: 220 V
- Частота струму: 50 Гц
- Максимальна робоча температура: 35 З
- Максимальна продуктивність: до 1 м - 1700 л/год
- Мінімальна продуктивність: до 40 м - 900 л/год
Комплектація:
- насос Нептун ВН-400
- коробка, в якій упакований насос
- інструкція по експлуатації
- заповнений гарантійний талон
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Нептун |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.5 кг |
| Вид насоса | Колодязний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна глибина занурення | 40 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Максимальний напір | 70 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Частота | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте




