Характеристики:
- Картридж: ніж
- Матеріал: сталь 65Г
- Застосування: мотокоси з посадковим отвором 25,4 мм
- Кількість зубів: 12 лез з двостороннім заточуванням
- Діаметр: 255 мм
- Посадка: 25,4 мм
Опис:
Супер міцний сталевий ніж відмінно підходить для скошування трави різної жорсткості (очерет, молоді кущі, очерет тощо жорстка трава). Завдяки гартуванню ніж на 12 лез має високу міцність. Ніж є універсальним і підходить на всі бензокоси з діаметром посадкового отвори 25,4 мм
Комплектація:
- Ніж в упаковці - 1 шт.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Застосування | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Тип | Ніж |
| Загальні | |
| Вага | 1 кг |
| Особливості диска/ножа | |
| Діаметр диска | 255 мм |
| Діаметр посадки диска/ножа | 25.4 мм |
| Заточка диска/ножа | Двостороння |
| Кількість зубів | 12 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴



