Характеристики:
- Картридж: ніж
- Матеріал: сталь 65Г (1,6 мм)
- Застосування: мотокоси з посадковим отвором 25,4 мм
- Кількість зубів: 24 леза
- Діаметр: 255 мм
- Посадка: 25,4 мм
Опис:
Супер міцний сталевий ніж відмінно підходить для скошування трави різної жорсткості (очерет, молоді кущі, зілля, бадилля тощо жорстка трава). Завдяки гартуванню ніж на 24 леза має високу міцність. Ніж є універсальним і підходить на всі бензокоси з діаметром посадкового отвори 25,4 мм
Комплектація:
- Ніж в упаковці - 1 шт.
В нашем магазине вы можете приобрести расходные материалы для бензо и электро кос, такие как: леска, ножи, фрезы, барабаны для лески, масло и многое другое. Характеристики и комплектация товара может изменятся производителем без уведомления. Магазин не несет ответственности за изменения внесенные производителем, уточняйте у производителя. Все товары в интернет-магазине перед отправкой проходят предпродажную подготовку. После покупки Вы получаете гарантийное и послегарантийное обслуживание, в соответствии с установленными сроками. Виконуємо доставку товарів транспортною компанією "Нова Пошта" у будь-який населений пункт України.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Сталь |
| Застосування | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Тип | Ніж |
| Загальні | |
| Вага | 1 кг |
| Особливості диска/ножа | |
| Діаметр диска | 255 мм |
| Діаметр посадки диска/ножа | 25.4 мм |
| Кількість зубів | 24 шт. |
- Ціна: 220 ₴



