Характеристики:
- Картридж: ніж
- Матеріал: нержавіюча сталь
- Застосування: мотокоси з посадковим отвором редуктора 25,4 мм
- Кількість зубів: 2 леза
- Діаметр: 305 мм
- Посадка: 25,4 мм
Опис:
Ніж 2Т нержавійка з заточкою відмінно підходить для скошування молодої трави, а також досить жорсткого бур'яну. Ніж є універсальним і підходить на всі бензокоси з діаметром посадкового отвори 25,4 мм
Комплектація:
- Ніж в упаковці - 1 шт.
В нашому магазині ви можете придбати витратні матеріали для бензо та електро кос, такі як: ліска, ножі, фрези, барабани для волосіні, масло і багато іншого. Характеристики та комплектація товару може змінюватись виробником без попередження. Магазин не несе відповідальності за зміни внесені виробником, уточнюйте у виробника. Всі товари в інтернет-магазині перед відправкою проходять передпродажну підготовку. Після покупки Ви отримуєте гарантійне і післягарантійне обслуговування, згідно з встановленими термінами. Виконуємо доставку товарів транспортною компанією "Нова Пошта" у будь-який населений пункт України.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Застосування | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Тип | Ніж |
| Загальні | |
| Вага | 1 кг |
| Особливості диска/ножа | |
| Діаметр диска | 305 мм |
| Діаметр посадки диска/ножа | 25.4 мм |
| Заточка диска/ножа | Двостороння |
| Кількість зубів | 2 шт. |
- Ціна: 190 ₴



