
Технічні характеристики:
- Напруга: 220 В
- Частота: 50 Гц
- Споживана потужність: 550Вт
- Число оборотів холостого ходу: 50-2500 об/хв
- Діаметр свердління: 16 мм
- Кут нахилу: 45 градусів
- Виліт шпинделя: 220 мм
- Конус шпинделя: МТ3
- Хід шпинделя:180 мм
- Поперечний перетин столу: 100 мм
- Подовжнє переміщення столу: 300 мм
- Вага: 62 кг
- Батьківщина бренду: Німеччина
- Країна виробництва: Китай
- Гарантія: 12 місяців
Опис:
Фрезерний верстат Procraft VMM1100 призначений для обробки за допомогою фрези плоских і фасонних поверхонь, зубчастих коліс, металевих або інших заготовок. Положення робочого столу плавно регулюється в двох напрямках, заготовка при цьому залишається зафіксованою за допомогою спеціальних затискачів. Верстат вміє виконувати наступні види робіт: свердління, кінцеве фрезерування, торцеве фрезерування і фрезерування під заданим кутом. Залежно від типу оброблюваного матеріалу, вибирається необхідна кількість обертів фрези.
Особливості:
- Продуктивний двигун
- Плавне регулювання швидкості
- Невеликі габарити
- Кнопка аварійної зупинки
- Регульований наполеглива координатний стіл
- Вимірювальна шкала
- Регульовані гайки на ходових гвинтах
- Захисний екран
Комплектація:
- Фрезерний верстат Procraft VMM1100
- Керівництво по експлуатації
- Картонна упаковка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Riber-Profi |
| Країна виробник | Латвія |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 0.96 кВт |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 3.1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 755 ₴










