Набір акумуляторний тример Procraft ATA40BS (1 АКБ та ЗП)+Акумуляторна ланцюгова пилка Procraft PKA45 (без АКБ та ЗП)
6 270 ₴
5 190 ₴
- Готово до відправки
- Код: ATA40BS+PKA45
+380 (68) 545-00-45
- +380 (99) 545-00-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики акумуляторного тримера Procraft ATA40BS:
- Тип живлення: акумулятор Li-Ion
- Напруга акумулятора: 40 В
- Ємність АКБ: 4 А*год
- Кількість обертів двигуна: 0-4500/5500 об/хв об/хв
- Діаметр труби: 26 мм
- Діаметр різу: 420 мм
- Плавний запуск: є
- Конструкція штанги: розбірна
- Клас захисту: 2
- Рівень захисту: IP20
- Вага: 6,8 кг
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Країна виробництва: Китай
- Гарантія: 36 місяців
Характеристики акумуляторної ланцюгової пилки Procraft PKA45 (без АКБ та ЗП)
- Тип живлення: акумулятор
- Кількість обертів холостого ходу: 4600 об/хв
- Номінальна напруга: 20 В
- Довжина шини: 6", 8" (152 мм/203 мм)
- Швидкість ланцюга без навантаження: 6 м/с
- Крок ланцюга: 1/4 ''
- Ширина хвостовика ланцюга: 1,1 мм
- Двигун: безщітковий
- Натяжка ланцюга: без ключова
- Змащення ланцюга: автоматичне
- Країна реєстрації бренду: Німеччина
- Країна виробництва: Китай
- Гарантія: 36 місяців
Детальний опис до товару Акумуляторний тример Procraft ATA40BS (1 АКБ та ЗП, велосипедна рукоятка, розбірна штанга) ви можете прочитати за посиланням: ТУТ
Детальний опис до товару Аккумуляторна пилка Procraft PKA45 (без АКБ та ЗП, 2 шини, 2 ланцюги) ви можете прочитати за посиланням: ТУТ
Комплектація акумуляторного тримера Procraft ATA40BS:
- Акумулятор 4 А*год 1 шт
- Зарядний пристрій слайдер
- Диск 40Т 1 шт
- Котушка автоматична 1шт
- Захистний кожух
- Ремінь на одне плече
- Ключ для заміни ножів
- Викрутка 1 шт
- Посібник з експлуатації
- Картонна упаковка
Комплектація акумуляторної ланцюгової пилки Procraft PKA45 (тушка):
- Ланцюг 2 шт
- Шина 2 шт
- Інструкція з експлуатації
- Картонна коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Максимальна ширина скошування | 420 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Максимальна кількість обертів | 5500 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 40 В |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захисний кожух | Є |
| Рівень захисту | IP20 |
| Діаметр труби | 26 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 190 ₴












