
Фрезер DWT OF-1050 V призначений для виконання фрезерувальних робіт по дереву, пластику, МДФ та інших матеріалів. Потужність двигуна цієї моделі 1050 Вт. Швидкість обертання шпинделя на холостому ходу досягає до 30000 об/хв. Обов'язково зверніть вашу увагу на наявність плавного пуску, що дозволяє мінімізувати навантаження на двигун і продовжити термін експлуатації інструменту. Фрезер DWT OF-1050 V має в своєму арсеналі регулювання швидкості обертання, а спеціальна система регулювання глибини фрезерування допоможе з легкістю вирішити найскладніші завдання. Зазначимо опорну плиту, яка виготовлена з алюмінієвого сплаву. Кнопка фіксації шпинделя забезпечить легку і швидку зміну фрез. Корпус має конструкцію, що дозволяє надійно утримувати інструмент обома руками. Шнур живлення виконаний в товстій гумовій оплітці. Фрезер DWT OF-1050 V стане незамінним помічником для кожного користувача.
Особливості:
- Надійна опорна плита з накладкою.
- Фіксатор шпинделя.
- Система регулювання глибини фрезерування.
- Захист від випадкового пуску.
- Патрубок для видалення тирси.
Технічні характеристики:
- Напруга: 220 В.
- Частота: 50 Гц.
- Сила струму при напрузі 220 В.: 4.5 A.
- Потужність: 1050 Вт.
- Хід підстави фрезерної машини: 50 мм.
- Номінальна кількість обертів: 12000 - 30000 об/хв.
- Внутр. діаметр цангового затиску: 8 мм.
- Вага: 3.2 кг
- Батьківщина бренду: Німеччина.
- Країна виробництва: Китай.
- Гарантія: 24 місяці.
Комплектація:
- Фрезер DWT OF-1050 V.
- Направляюча втулка з гвинтами.
- Паралельний упор.
- Адаптер для пиловидалення.
- Керівництво користувача.
- Картонна упаковка.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.2 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна глибина фрезерування | 50 мм |
| Максимальна кількість обертів | 30000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1050 Вт |
| Розмір цанги | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кейс в комплекті | Немає |
- Ціна: 2 560 ₴





