Вертикальна фрезерна машина DWT OF-1800 VE ідеально підходить для роботи по дереву і синтетичних матеріалів. Зручна і проста у використанні.
Завдяки системі обмеженого пускового струму фреза поступово розкручується, тим самим електроінструмент не створює стрибкоподібної навантаження на електромережу. Система регулювання глибини фрезерування дозволяє Вам встановлювати бажану глибину фрезерування.
Особливості:
- Система плавного пуску
- Регулювання швидкості
- Фіксатор шпинделя
- Точне регулювання глибини фрезерування
- Опорна плита з алюмінієвого сплаву
- Накладка з м'якого матеріалу на рукоятці корпусу
Технічні характеристики:
- Потужність:1800 Вт
- Максимальний хід фрезерної кошика:60 мм
- Число оборотів холостого ходу :8000-26000 хв-1
- Вага :4.9 Кг
- Гарантія 24 місяці
Комплектація:
- паралельний упор
- втулки(6мм/8мм)
- адаптер для пиловідведення
- центрувальні штифт
- направляючий ролик
- копіювальна втулка з гвинтами
- адаптер для пиловідведення
- керівництво користувача

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.9 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна глибина фрезерування | 60 мм |
| Максимальна кількість обертів | 26000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 760 ₴




