
Характеристики:
- Номінальна потужність: 1400 Вт
- Напруга: 220 В
- Частота: 50 Гц
- Номінальна напруга: 11 000 - 38 000 об/хв
- Хід підстави фрезерної машини: 50 мм
- Цанговий затиск: 6 / 8 мм
- Гарантія: 12 місяців
- Країна виробництва: Китай
Опис:
Вертикальна фрезерна машина Протон ФМ-1400 ідеально підійде для виконання об'ємних робіт по дереву і синтетичних матеріалів.Вертикальна фрезерна машина Протон ФМ-1400 оснащена опорною плитою забезпечує надійне кріплення електроінструменту, що гарантують безпеку роботи. Система обмеження пускового струму дозволяє плавно включати електроінструмент, завдяки цьому фреза поступово розкручується без ривка і віддачі, а також не створює в момент включення стрибкоподібна навантаження на електромережу.До додаткових вигод можна віднести м'яку накладку на рукоятці, яка допомагає міцно і зручно тримати інструмент, а також фіксуючу кнопку, яка запобігає випадкове включення електроінструменту. Включити фрезерну машину можна тільки після переміщення фіксує кнопки, що робить роботу з інструментом більш надійною.
Особливості:
- надійний і потужний електродвигун
- висока швидкість обертання шпинделя
- великий хід фрезерної кошика
- плавний пуск
- точне регулювання глибини фрезерування
Комплектація:
- Фрезер Протон ФМ-1400
- Інструкція
- Гарантійний талон
- Картонна упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Протон |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна глибина фрезерування | 50 мм |
| Максимальна кількість обертів | 3800 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Розмір цанги | 8 мм |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 1 410 ₴



