
Характеристики:
- Потужність: 430 Вт
- Напруга: 230 В
- Обороти: 12000 - 26000 об/хв
- Вертикальний хід: 30 мм
- Цанга: 6 мм
- Електронне регулювання числа обертів: є
- Блокування шпинделя: є
- Плавний пуск: є
- Підтримання постійного числа обертів під навантаженням: є
- Вага: 1.5 кг
- Батьківщина бренду: Швейцарія
- Країна виробник: Китай
- Гарантія 24 місяці
Опис:
Фрезер DWT KF04-30 - якісний електроінструмент напів-професійного класу, який використовується для широкого спектру робіт по дереву, таких як: фрезерування, обробка кромок, пазів і канавок. Модель оснащена електромотором з максимальною споживаною потужністю 430 Вт. Такий двигун задоволеною стійкий до навантажень і здатний підтримувати стабільно високі обороти під час роботи. Для ефективної роботи з різними типами матеріалів передбачена можливість регулювання кількості обертів в діапазоні від 12000 до 26000 об/хв. Фрезер DWT KF04-30 так само має систему регулювання глибини фрезерування.
Особливості:
- Фіксатор шпинделя
- Система регулювання глибини фрезерування
- Опорна плита з алюмінієвого сплаву
Комплектація:
- Фрезер DWT KF04-30
- Гарантійний талон
- Інструкція
- Картонна упаковка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна кількість обертів | 26000 об/хв |
| Споживана потужність | 430 Вт |
| Розмір цанги | 6 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кейс в комплекті | Немає |
| Живлення | Мережа 230В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 210 ₴






