
Фрезер электрический Stromo SER-2100 (2100 Вт, цанга 8-12 мм) - модель ручного фрезера рассчитанного на работу фрезами с диаметром ножки до 12 мм. Довольно мощный мотор заключен в прочную основу инструмента и имеет высокий ресурс работы. Якорь имеет несколько слоев защитного покрытия и установлен на износостойких подшипниках. На основании закреплена пластиковая прокладка для предотвращения царапин на материале при работе.
Особенности:
- Мощный и надежный двигатель.
- Надежная конструкция.
- Плавная регулировка оборотов.
- Защита от случайного включения.
- Фиксация кнопки включения.
- Удобные ручки.
Технічні характеристики:
- Потужність: 2100 Вт.
- Регулювання оборотів в межах: 16000-30000.
- Тип фрезера: вертикальний.
- Діаметр затискної цанги: 8-12 мм
- Глибина фрезерування: 0 до 50 мм.
- Вага 3.3 кг (без паралельного упору).
- Країна виробництва: Китай.
- Гарантія: 12 місяців.
Комплектація:
- Фрезер Stromo SER - 2100.
- Набір фрез 12 шт.
- Цанги-2шт (8.12 мм).
- Напрямні стрижні.
- Обмежувач.
- Ключ.
- Перехідник для пилососа.
- Інструкція з експлуатації.
- Картонна упаковка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stromo |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна глибина фрезерування | 50 мм |
| Максимальна кількість обертів | 30000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кейс в комплекті | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте





