
Фрезер Старт СФМ-1600 – це високоякісний інструмент, який призначений для робіт з деревиною різного типу. Проста конструкція, невеликі габарити, зручні прогумовані ручки зроблять інструмент ще мобільнішими, а роботу – комфортніше. Опорна плита виготовлена з легкого алюмінієвого сплаву, що забезпечує безпеку роботи, а підошва покрита пластиковою пластиною, завдяки чому зменшується знос. Система обмеження пускового струму поступово розкручує фрезу без ривка і віддачі, тим самим знижує навантаження на електромережу. Для зручної заміни фрез шпиндель нерухомо блокується фіксатором. А фіксуюча кнопка запобігає випадкове включення електроінструменту. Шкала глибини фрезерування і регулятор оборотів дозволять вам самим задати потрібні параметри.
Особливості:
- Перемикач швидкостей.
- Регульований упор для задання глибини занурення фрези.
- Блокування шпинделя при установці фрези.
- Можливість для підключення пилососа.
- Револьверний 8-ступеневе завдання глибини занурення фрези.
- Набір фрез в комплекті.
Технічні характеристики:
- Напруга: 220 В.
- Частота: 50 Гц.
- Споживана потужність: 1600 Вт.
- Обороти холостого ходу: 16000-30000 об/хв.
- Діаметр фрези: 6/8.
- Максимальна глибина фрезерування: 50 мм.
- Вага: 4.5 кг
- Батьківщина бренду: Україна.
- Країна виробник: Китай.
- Гарантія: 12 місяців.
Комплектація:
- Фрезер Старт СФМ-1600.
- Набір фрез.
- Інструкція.
- Упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Старт |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна глибина фрезерування | 50 мм |
| Максимальна кількість обертів | 30000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Розмір цанги | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Ні |
| Блокування шпинделя | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кейс в комплекті | Немає |
- Ціна: Ціну уточнюйте




