
Технічні характеристики:
- Напруга: 220-240 Ст.
- Частота: 50/60 Гц.
- Вхідна потужність: 1950 Вт.
- Число оборотів: 5000-22000 об/хв.
- Діаметр цанги: 12 мм.
- Глибина фрезирования: 0-65 мм.
- Розмір цанги: 8.0 мм.
- Країна виробник: Китай.
- Гарантія: 12 місяців.
Комплектація:
- Фрезер MPT MRU1203.
- Цанги 6 мм, 8 мм
- Вугільні щітки 2 шт.
- Інструкція.
- Картонна упаковка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MRT |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна глибина фрезерування | 65 мм |
| Максимальна кількість обертів | 22000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1950 Вт |
| Розмір цанги | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кейс в комплекті | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 100 ₴



