
Технические характеристики:
- Напряжение: 220-240 В.
- Частота: 50/60 Гц.
- Входная мощность: 1800 Вт.
- Число оборотов: 5000-23000 об/мин.
- Диаметр цанги: 1/2 мм.
- Глубина фрезирования: 0-65 мм.
- Размер цанги: 6.0 мм.
- Страна производитель: Китай.
- Гарантия: 12 месяцев.
Комплектация:
- Фрезер MPT MRU1205.
- Цанги 4 мм, 6 мм.
- Ключ.
- Угольные щетки 2 шт.
- Инструкция.
- Картонная упаковка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MRT |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна глибина фрезерування | 65 мм |
| Максимальна кількість обертів | 23000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Розмір цанги | 6 мм |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кейс в комплекті | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴



