
Характеристики:
- Напруга: 220 В
- Частота струму: 50 Гц
- Потужність: 1200 Вт
- Частота обертів холостого ходу: 10000-28000 об/хв
- Діаметр цанги: 6/8 мм
- Максимальний хід: 40 мм
- Регулятор швидкості
- Вага: 4,8 кг
- Країна виробництва: Латвія
- Гарантія: 36 місяців
Опис:
Фрезер Vitals Master Ev 0812YE є ручним електричним інструментом, який призначений для фрезерування - вирізання пазів, поздовжніх отворів і силуетів профілів, копіювального вирізування, а також свердління отворів в деревині, ДСП, ОСБ, фанері. Фрезер Vitals Master Ev 0812YE виготовлений з дотриманням всіх вимог безпеки, має сучасний дизайн, надійний в роботі, а також простий у використанні і обслуговуванні. Конструктивно фрезер складається з фрезерної кошика (електричний двигун, редуктор, цанга з фрезою, рукоятки оператора), опорної плити з вертикальними напрямними, механізму обмеження глибини фрезерування й елементів керування. Принцип дії фрезера максимально простий: при включенні вироби, обертальний рух від електродвигуна передається на редуктор. Редуктор забезпечує механічну передачу крутного моменту на шпиндель, на якому закріплена цанга з фрезою або свердлом.
Особливості:
- Корпус і опорна плита з алюмінію
- Великий хід фрезерної кошика
- Плавний пуск
- Плавне регулювання швидкості шпинделя
- Надійний електродвигун
Комплектація:
- Фрезер Vitals Master Ev 0812YE
- Керівництво по експлуатації
- Картонна упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 4.8 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна глибина фрезерування | 40 мм |
| Максимальна кількість обертів | 28000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Розмір цанги | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 1 770 ₴



